Rekolekcje Powołaniowe na Jasnej Górze

2018-01-21

Rekolekcje Powołaniowe ze św. Pawłem I Pustelnikiem

Sam na sam z Bogiem

Styczeń, to w Zakonie Paulinów miesiąc szczególny. Naznaczony jest zakonnymi uroczystościami: bł. Euzebiusza – założyciela Zakonu i św. Pawła I Pustelnika – Patriarchy Zakonu. Te dni na Jasnej Górze, naszym najważniejszym klasztorze, przeżywamy wyjątkowo uroczyście. Podczas powołaniowych rekolekcji na Jasnej Górze chcemy pomóc młodym ludziom rozeznać, czy ich serce bije pragnieniem poświęcenia swojego życia Jezusowi na wzór świętych Zakonu Paulinów.

Rekolekcje do niczego nie zobowiązują, ale są doskonałą pomocą dla osób szukających odpowiedzi na ważne, dotyczące ich przyszłości, pytania związane z życiowym powołaniem.

Uczestnicy mieszkają w Domu Pielgrzyma, przy jasnogórskim klasztorze. Zapewniamy wyżywienie, nocleg i miejsce i czas do modlitwy. Podczas rekolekcji istnieje możliwość indywidualnej rozmowy z ojcem, bratem. Możliwość spowiedzi.

Termin:          18-21.01.2018
Miejsce:          Jasna Góra, ul. o. A. Kordeckiego 2, 42-225 Częstochowa (www.jasnagora.pl)
Wiek:             od 16 do 29 lat
Koszt:             ofiara dobrowolna
Zapisy             (podając imię, nazwisko, datę urodzenia, adres oraz miejsce i termin rekolekcji) o. Andrzej Grad, paulin - powolania.paulini@gmail.com, kom. 501 360 143

Więcej informacji na: www.powolania.paulini.pl